Rudolfa Mocka 1/B, Bratislava +421902939340 info@utai.sk

NÁŠ HOLOGRAM

DYCHBERÚCA TECHNOLÓGIA

ČO HOLOGRAM DOKÁŽE ? 

Holografická projekcia slúži na animovanú, trojrozmernú prezentáciu produktu. Pre maximalizáciu priblíženia simulovanej situácie k realite,
je možné kombinovať animovanú prezentáciu s hmotným objektom v zmenšenej forme. Zobrazovanie prvkov prostredníctvom hologramu je vhodné 
vtedy, ak neviete svoj produkt odprezentovať počas vašej prezentácie, alebo výstavy svojim zákazníkom na mieste.

PONÚKAME TIETO VARIANTY

HOLOGRAM

STG 01

Tento základný model disponuje jednou zobrazovacou plochou. Jeho vyhotovenie je robustné a ovládanie je jednoduché bez zdĺhavého nastavovania. 

HOLOGRAM

STG 02

Pyramídový tvar hologramu je určený na zobrazovanie objektov (budov, rôznych predmetov…). V prípade tohto hologramu je zobrazovací uhol 180° a zabezpečuje prezentáciu produktu prostredníctvom troch strán.

HOLOGRAM

STG 03

Ide o zariadenie zabudované priamo v nábytku. Tento hologram sa skladá z viacerých obrazoviek a slúži ako výklad respektíve vitrína. V jednotlivých holografických projekcia je možné prezentovať rozdielne obsahy.

HOLOGRAM

STG 04

Tento hologram je jedinečný. Na základe vašich požiadaviek a našich skúseností zostrojíme hologram jediný svojho druhu a určený práve pre vás. Navrhneme dizajn, veľkosť, farbu ako aj technológiu zobrazovania tak, aby hologram spĺňaľ vaše požiadavky.

Špecifikácia

HOLOGRAM BOX:
.
.
OBSAH:
.
PREFEROVANÉ LCD SCREENS:

PARAMETROV

veľkosť od 10" – 70" zobrazenie pri LCD
v prípade projektorového zobrazenia
návrh veľkosti hologramu po konzultácií
Výroba obsahu, animácií podľa požiadaviek klienta
ELO, NEC, HP, Samsung, Philips

MÁTE ZÁUJEM ?

NAPÍŠTE NÁM a MY VÁS KONTAKTUJEME